KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257572
nr 1425 7572
Ulf Granlund
(1947-1987), Sverige
Oljemålning, Familjen. Signerad a tergo, -69. Olja på duk, 31x27, yttermått inklusive ram: 35x31 cm
Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.
Utrop:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:11:14